Logo
Vi er digitale forretningsudviklere, rådgivere og digitale håndværkere, der får digitale løsninger til at gøre en forskel for din forretning. Vi hjælper dig med din digitale omstilling, så du opnår relevante og målbare forretningsmæssige resultater gennem brug af digital teknologi.
Vores mål er at hæve din egen og virksomhedens digitale modenhed med respekt for organisationen, ledere og medarbejdere. Det gør vi ved at vise dig vejen, så du står stærkest, når det gælder digital strategi og digitale løsninger. Vores team af kompetente og passionerede rådgivere og udviklere står klar til at hjælpe dig videre på din digitale rejse i et tæt parløb.

vi vil mennesker og digitalisering

din partner
Harald Tokerød
DIGITAL TRANSFORMATION RÅDGIVER & PARTNER
harald@tokeroedplus.com
+4526842046
Maja Tokerød
PEOPLE & CULTURE CHEF & PARTNER
maja@tokeroedplus.com
+4526845341
Thomas Eriksson
DIGITAL REVOLUTION & TECH FUTURIST & PARTNER
thomas@tokeroedplus.com
+4541194505
THOMAS HAHN-PETERSEN
KOMMERCIEL DIREKTØR (CCO)
thomashahn@tokeroedplus.com
+4560776006
Jean-Marc Hemery
SENIOR UX DESIGNER
jeanmarc@tokeroedplus.com
+45 26154035
Nanna Langkjær
DIGITAL EXPERIENCE DESIGNER - INNOVATION
nanna@tokeroedplus.com
+4531908276
Sasha Thomsen
DIGITAL RÅDGIVER MED FOKUS PÅ E-COMMERCE
sasha@tokeroedplus.com
+4527606251
Amalie Winther Olsen
DIGITAL ANALYTIKER & RÅDGIVER
amalie@tokeroedplus.com
+4528951575
Rune Lyngbach Jensen
SENIOR FULL STACK UDVIKLER & TEKNISK RÅDGIVER
rune@tokeroedplus.com
+4522160207
Carsten Andreasen
SENIOR DIGITAL SOLUTION DESIGNER & UDVIKLER
carsten@tokeroedplus.com
+4521289948
Magnus Monrad Alexandersen
DIGITAL PERFORMANCE & DATA RÅDGIVER
magnus@tokeroedplus.com
+4528691629
Jonas Skøtt Nielsen
SOFTWAREUDVIKLER
jonas@tokeroedplus.com
+4521487475
Huy Tran
DIGITAL SOLUTION DESIGNER & UDVIKLER
huy@tokeroedplus.com
Cecilie Sonne Christiansen
DIGITAL RÅDGIVER & KOMMUNIKATIONSSPECIALIST
cecilie@tokeroedplus.com
+4531672972
Trine Wenck von Wenckheim
ERP & SUPPLY CHAIN SPECIALIST
trine@tokeroedplus.com
+4528892970
Sarah Trohl
APP & FRONTEND UDVIKLER
sarah@tokeroedplus.com
+4528704803
Lisette Olsen
DIGITAL CONTENT SPECIALIST
lisette@otown.dk
+4560125823
Prajwal Halwai
SENIOR FULL STACK UDVIKLER
prajwal@tokeroedplus.com
Ramona Etzel
PROJEKT- OG MARKEDSKOORDINATOR
ramona@tokeroedplus.com
Jan Lektonen
APP-UDVIKLER
jan@tokeroedplus.com
Mikkel Rønholt Petersen
MARKETING OG AUTOMATION SPECIALIST
mikkel@tokeroedplus.com
Kristine Breum
UX-DESIGNER OG KONCEPTUDVIKLER
kristine@tokeroedplus.com
Maris Pagasts
SENIOR UX DESIGNER & FRONTEND UDVIKLER
maris@tokeroedplus.com
Marie-Louise Munter
ASSOCIERET SENIOR DIGITAL RÅDGIVER
Julie Kjær-Madsen
DIGITAL INNOVATIONS FACILITATOR
julie@tokeroedplus.com
+4521708381
Inger Bøgh
ASSOCIERET RÅDGIVER OG FACILITERINGSKONSULENT
inger@tokeroedplus.com
+4529257717
Jannie Rasmussen
ASSOCIERET RÅDGIVER OG FACILITERINGSKONSULENT
jannie@tokeroedplus.com
+4553513610
Katarina Natalie Andersen
SENIOR DESIGNER & UX SPECIALIST
katarina@tokeroedplus.com
Lærke Spenner
ASSOCIERET SENIOR DIGITAL RÅDGIVER
Frederik Draborg
Digital Performance Marketing Rådgiver
frederik@tokeroedplus.com

Tokerød Plus A/S

Egebæksvej 2
5000 Odense C
CVR: 38323806
Tlf: 71992954
Privatlivs- og cookiepolitik

Skal Vi Starte Dialogen?

Vi starter gerne dialogen – vi skal bare bruge dit navn og telefonnummer. Så lover vi at ringe til dig, så vi sammen kan tage en snak om hvorvidt vi kan hjælpe med at understøtte din forretning i et partnerskab.

Følg os på