fbpx

Vi

Den digitale omstilling er krævende. Lad os hjælpe. Mød holdet bag Tokerød Plus.

Harald Tokerød
Digital Transformationsrådgiver & Partner

+45 26842046
harald@tokeroedplus.com

Maja Tokerød
People & Culture Chef & Partner

+45 26845341
maja@tokeroedplus.com

Jess Strange Zivanovic Petersen
Kontaktchef

+45 52110208
jess@tokeroedplus.com

Diana Langkilde-Lauesen

Projektstyrer
+45 50909720
diana@tokeroedplus.com

Morten Nielsen
Kommerciel Chef

+45 27524599
morten@tokeroedplus.com

Jean-Marc Hemery
Projektstyrer & Senior UX Designer

+45 26154035
jeanmarc@tokeroedplus.com

Katarina Natalie Andersen
Senior Grafiker & UI Designer

+45 21767331
katarina@tokeroedplus.com

Esben Hardenberg
Digital Rådgiver

+45 71992954
esben@tokeroedplus.com

Jens Østerby
Forretningsudvikling & Kapacitetsstyring

jens@tokeroedplus.com

Amalie Winther Olsen
Projektstyrer & Finance Rådgiver

+45 28951575
amalie@tokeroedplus.com

Rune Lyngback Jensen
Senior Full Stack Udvikler & Rådgiver

+45 22160207
rune@tokeroedplus.com

Carsten Andreasen
Senior Digital Solution Designer & Udvikler

+45 21289948
carsten@tokeroedplus.com

Jonas Skøtt Nielsen
Full Stack Udvikler

+45 21487475
jonas@tokeroedplus.com

Huy Tran
Digital Solution Designer & Udvikler

+45 50162928
huy@tokeroedplus.com

Sarah Trohl
App & Frontend Udvikler

+45 28704803
sarah@tokeroedplus.com

Magnus Monrad Alexandersen
Digital Performance & Data Rådgiver

+45 28691629
magnus@tokeroedplus.com

Mikkel Rønholt Petersen (barsel)
Marketing & Automation Specialist

+45 22447342
mikkel@tokeroedplus.com

Prajwal Halwai
Senior Full Stack Udvikler

+45 50382138
prajwal@tokeroedplus.com

Jan Lektonen
App Udvikler

+45 61662885
jan@tokeroedplus.com

Trine Wenck von Wenckheim
ERP & Supply Chain Specialist

+45 28892970
trine@tokeroedplus.com

Tine Rud Nielsen
Content Creator

+45 26406241
tine@tokeroedplus.com

Mohammed-Ayoub-Tokerød-Plus

Mohammed Ayoub
UX Writer & Tekstforfatter

+45 42254642
mohammed@tokeroedplus.com

Frederik Draborg
Digital Performance Marketing Rådgiver

+45 29840877
frederik@tokeroedplus.com

Kenneth Nielsen
Teknisk Kvalitetssikring (QA)

+45 71992954
kenneth@tokeroedplus.com

Thomas Sønderup
Senior Konceptudvikler & Fotograf

+45 60566060
thomassonderup@tokeroedplus.com

Karina Jakobsen
Mediegrafikerelev

karina@tokeroedplus.com

Thomas Eriksson
Konsulent

+45 41194505
thomas@tokeroedplus.com

Lisette Olsen
Journalist & Content Creator i Otwn

+45 60125823
lisette@otown.dk